بیمه سامان

استفاده شده

شرکت بیمه سامان به شماره ثبت 241059، ثبت شده در تاریخ 27/11/1383 یکی از برترین شرکت های بیمه خصوصی است که دارای رتبه اول توانگری مالی به تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی است.

جزئیات بیشتر

اطلاعات بیشتر

مجوز فعالیت های شرکت بیمه سامان در تاریخ 11/12/1383 به عنوان ششمین عضو گروه مالی سامان دریافت کرد. و از آن پس همواره در مسیر خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان عزیز در تلاش بوده و همزمان هم با شعار اطمینان و اعتما و آرامش در این مسیر گام برمیدارد.

از آن جهت که زمینه ی فعالیت شرکت بیمه سامان بسیار گسترده و جامع است ذکر اجمالی مواردی از آن و آشنایی با حوزه پوشش دهی هر کدام از بیمه نامه های شرکت بیمه سامان بی ثمر نمی باشد که این موارد شامل:

بیمه آتش سوزی سامان، بیمه تکمیلی سامان، بیمه حوادث سامان، بیمه باربری سامان، بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، بیمه مسئولیت سامان، بیمه اتومبیل سامان و بیمه عمر سامان می باشد.

که شایان ذکر است در زمینه بیمه عمر شرکت بیمه سامان با انعقاد قراردادی در سال 1396 با یکی ازا ولین وخوش نام ترین شرکت ها بیمه بین المللی اتکایی به نام Minich Re همکاری مشترک خود را آغاز کردند.

ترکیب سهامداران شرکت بیمه سامان که دارای 1500 سهامدار می باشد مشتمل بر 42% اشخاص حقوقی و 58% اشخاص حقیقی است.

شرکت بیمه سامان در راستای مشتری مداری و جلب رضایت کامل مشتریان در ارائه هر چه کامل تر مطلوب تر خدمات بیمه سعی در استفاده از بهترین و متخصص ترین نیروهای انسانی مجرب و آخرین روش ها و ابزارهای حرفه ای مطابق با اصول جهانی دارد تا بدین روش نیاز مشتریان را برطرف کرده و با کادر متخصصی از افرادی با تحصیلات دانشگاهی در زمینه بیمه و به کار گرفتن مدیران با تجربه در حمایت از منافع بیمه شدگان در این مسیر رو به پیشرفت است.

نام عضو حقیقی یا حقوقی قدیمی هیئت مدیره شرکت بیمه سامان

نام عضو حقیقی یا حقوقی جدید هیئت مدیره شرکت بیمه سامان

سمت

مدرک تحصیلی

علي ضيايي اردکاني

علي ضيايي اردکاني

رئیس هیئت مدیره

فوق لیسانس بازرگانی

احمدرضا ضرابيه

احمدرضا ضرابيه

عضو هیئت مدیره

فوق لیسانس MBA

علي ارجمندي

علي ارجمندي

عضو هیئت مدیره

لیسانس حسابداری

احمد مجتهد

احمد مجتهد

نایب رئیس هیئت مدیره

دکتری اقتصاد

خسرو فخیم هاشمی

خسرو فخیم هاشمی

عضو هیئت مدیره

لیسانس حسابداری

از این رو تمامی افراد بیان گذار و دست اندر کاران شرکت بیمه سامان و اعضای هیئت مدیره که اسامی آنها باستناد مصوبۀ مجمع عمومی عادی مورخ  1396/04/28  و جلسۀ هیئت‌ مدیرۀ مورخ 1396/07/22 به شرح جدول ذیل می‌باشد در این راستا در تلاش و آماده ی خدمت گذاری به مشتریان عزیز در شرکت بیمه سامان هستند.  

 

شرکت بیمه سامان با سرمایه 200 میلیارد تومان منقسم بر200 میلیون سهم به ارزش اسمی یک هزار ریال کار خود را آغاز کرد و اکنون دستور کار افزایش سرمایه ای دو مرحله ای و رساندن آن به میزان 100 میلیارد تومان در حال اجرایی شدن است.

تشکیل شرکت بیمه سامان با همکاری بانک سامان – شرکت سرمایه گذاری بانک سامان- شرکت ایران و غرب- شرکت سرمایه گذاری معدن سرچشمه- صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران- موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق شایان ذکر در صنعت بیمه، صنایع مالی و تولیدی صورت گرفت.

در حقیقت شرکت بیمه سامان اکنون با بیش از 14 سال فعالیت و داشتن 20 شعبه و 1000 نماینده رسمی در سراسر کشور از معتبرترین شرکت های بیمه خصوصی است.

لازم به ذکر است شرکت بیمه سامان رتبه اول توانگری مالی در سطح بین المللی را نیز در چهار سال متوالی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است که مبنای دریافت این تائیدیه بر اساس اطلاعات مندرج در صورت های مالی حسابرسی شده مصوب مجامع عمومی موسسات بیمه، اعتبار، نقدینگی و دارایی ها می باشد. شرکت بیمه سامان توانست ظرف 2 سال اخیر سرمایه خود را از 618 میلیارد ریال به 1.500 میلیارد ریال ( بیش از 140%) افزایش دهد.

 

نمونه ای از سوابق و عملکردهای شرکت بیمه سامان

شرکت بیمه سامان از ابتدای تأسیس تاکنون توانسته خدمات خود را به شرکت ها و کارخانجات حقوقی مختلف ارائه نماید که در زیر نام برخی از بیمه گذاران حقوقی که تاکنون اقدام به خرید بیمه نامه در هریک از رشته های بیمه ای از بیمه سامان نموده اند، آمده است:

-         بانک سامان

-         شرکت هواپیمایی ماهان

-         شرکت آب منطقه ای استان تهران

-         شرکت پتروشیمی اراک

-شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران

-شرکت توسعه پستهای فشار قوی پارسیان

-شرکت تولید و توزیع فرآورده های لبنی کاله

-شرکت اتصالات اینترنشنال

-شرکت برق منطقه ای استان خوزستان

-شرکت برق منطقه ای استان خراسان شمالی

- و ...

  طبق پیش بینی های مدیرعامل شرکت بیمه سامان و بر اساس اوراق و اسناد بازار بیمه، شرکت بیمه سامان طبق اسناد تا چهار سال اینده (تا پایان 1400) به طور متوسط رشد 20 درصدی خواهد داشت از این رو شرکت بیمه سامان برای افزایش سهم شرکت از بازار بیمه و حتی رشد و ترقی بیش تر شرکت بیمه سامان نسبت به رشد بازار، برنامه ریزی هایی در همین راستا ر را در دستور کار قرار داده است. از همین رو شرکت بیمه سامان به طور مستمر در راستای ارائه بهترین و جامع ترین پوشش های بیمه ای در حال تحقیق است.

نمایندگی بیمه سامان غرب تهران     تلفن  :22516594

 

نقد و نظرات

رتبه 
1398-05-07

خوش آمدید

با سلام.
لطفا جهت ارتباط با ما پس از ثبت نام در سایت سوالات و نظرات خود را در این قسمت ثبت نمایید.

    نوشتن نقد و نظر

    بیمه سامان

    بیمه سامان

    شرکت بیمه سامان به شماره ثبت 241059، ثبت شده در تاریخ 27/11/1383 یکی از برترین شرکت های بیمه خصوصی است که دارای رتبه اول توانگری مالی به تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی است.