فهرست محصولات بر اساس توزیع‌کننده: بیمه سامان کد 1116

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 •  بیمه تکمیلی انفرادی سامان، طرح اقتصادی بیمه سامان   با تعهدات مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها که نیازهای مختلف درمانی شما را فراهم نموده و با هزینه بسیار مناسب برای سنین مختلف در دسترس شما مشتریان محترم قرار گرفته است ..

  487,500 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی سامان ، طرح جامع در شرکت بیمه سامان با تعهدات کامل و مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها ..

  1,335,750 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی انفرادی ، طرح سروش در شرکت بیمه سامان با تعهدات مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها ..

  822,900 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی انفرادی ، طرح شمیم در شرکت بیمه سامان با تعهدات مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها ..

  1,154,400 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی انفرادی ، طرح عقیق بیمه سامان در شرکت بیمه سامان با تعهدات بالا و مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها این طرح یکی از طرحهای پر فروش شرکت بیمه سامان است که امروزه با توجه به هزینه بالای بستری در بیمارستان های خصوصی  توانسته هزینه های فوق را برای مشتریان تا 75 میالیون تومان پوشش دهد ..

  1,690,650 تومان موجود
  10 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی سامان بیمه تکمیلی انفرادی سامان ، طرح ممتاز در شرکت بیمه سامان با تعهدات بالا و مختلف پزشکی و دندانپزشکی به همذاه محاسبه فرانشیز بیمه تکمیلی سامان  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها با مزایا بالا   ..

  1,540,500 تومان موجود
  25 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی انفرادی ، طرح منتخب در شرکت بیمه سامان با تعهدات مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها ..

  770,250 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی انفرادی ، طرح مهر در شرکت بیمه سامان با تعهدات مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها ..

  522,600 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بیمه تکمیلی انفرادی سامان  طرح نسیم ویژه دارندگان بیمه عمر سامان ، مناسب برای تمام رده های سنی تا 70 سال .

  195,000 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 •  بیمه تکمیلی سامان  طرح ویژه در شرکت بیمه سامان با تعهدات مختلف پزشکی و دندانپزشکی  برای استفاده به صورت انفرادی یا در خانواده و همینطور پرسنل شرکت ها ..

  1,072,500 تومان موجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بیمه کرونا ویروس بیمه سامان طرح پریمیوم طلایی ترکیبی از بیمه حادثه و بیمه درمان برای کرونا است که با پوشش های مختلف پزشکی و بستری در بازه های زمانی 90 روزه ، 180 روزه و یکساله جهت خرید دراختیار شما مشتریان سایت اسپینر قرار گرفته است 

  1,532,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • بیمه کرونا ویروس بیمه سامان طرح پریمیوم پلاتین ترکیبی از بیمه حادثه و بیمه درمان برای کرونا است که با پوشش های مختلف پزشکی و بستری در بازه زمانی  یکساله جهت خرید دراختیار شما مشتریان سایت اسپینر قرار گرفته است 

  3,007,431 تومان 3,090,000 تومان موجود
  3 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف